Baanrecords

Afstand
Afstand Slag Geslacht Categorie Naam Tijd Jaar
4 x 500m vrije slag gemengd Senioren De Dolijn 0:24:21,43 2022
500m schoolslag jongens Junioren 1 en 2 Guus Hoogduin 0:08:07,16 2016
500m schoolslag jongens Junioren 3 en 4 Olivier Jans 0:07:49,23 2016
1000m schoolslag jongens Junioren 1 en 2 Lars de Kooter 0:16:26,31 2022
1000m schoolslag jongens Junioren 3 en 4 Bas Blanker 0:17:10,17 2022
1000m schoolslag jongens Jeugd 2 en later Lars de Kooter 0:16:34,70 2021
1000m schoolslag jongens Senioren Nicko Kamphuis 0:16:07,51 2022
1000m schoolslag jongens Masters 20+ Dennis Wijbenga 0:15:30,00 2013
1000m schoolslag jongens Masters 25+ Tim van den Berg 0:15:27,29 2014
1000m schoolslag jongens Masters 30+ Tim van den Berg 0:15:41,37 2019
1000m schoolslag jongens Masters 35+ Jeroen Vogelsang 0:17:33,90 2016
1000m schoolslag jongens Masters 40+ Paul van den Heuvel 0:17:08,19 2018
1000m schoolslag jongens Masters 45+ Freddie Simons 0:17:04,62 2013
1000m schoolslag jongens Masters 50+ Guus Razoux Schultz 0:17:31,82 2017
1000m schoolslag jongens Masters 55+ Albert Boonstra 0:17:05,38 2014
1000m schoolslag jongens Masters 60+ Albert Boonstra 0:17:36,57 2017
1000m schoolslag jongens Masters 65+ Donald Uijtenboogaart 0:18:44,16 2013
1000m schoolslag jongens Masters 70+ Rob Hanou 0:20:09,47 2017
1500m schoolslag jongens Junioren 1 en 2 Storm Boxum 0:24:21,87 2021
1500m schoolslag jongens Junioren 3 en 4 Lasse Schrieken 0:24:02,12 2021
2000m schoolslag jongens Jeugd 2 en later Olivier Jans 0:30:55,33 2016
2000m schoolslag jongens Senioren Wietse Beerens 0:29:28,51 2015
2000m schoolslag jongens Masters 20+ Nicko Kamphuis 0:32:05,09 2022
2000m schoolslag jongens Masters 30+ Tim van den Berg 0:33:08,11 2021
2000m schoolslag jongens Masters 40+ Paul Oudendijk 0:34:30,39 2021
2000m schoolslag jongens Masters 50+ Paul van den Heuvel 0:34:31,13 2021
2000m schoolslag jongens Masters 60+ Ralph Caster 0:39:13,85 2022
2000m schoolslag jongens Masters 70+ Rob Hanou 0:47:11,74 2021
3000m schoolslag jongens Jeugd 2 en later Lars de Kooter 0:51:29,71 2022
3000m schoolslag jongens Senioren Pieter Pijnenburg 0:48:05,46 2021
250m vrije slag jongens Minioren 3 en later Riff van der Zwaan 0:04:22,92 2022
500m vrije slag jongens Minioren 6 en later Jason van den Berg 0:07:23,10 2016
1000m vrije slag jongens Junioren 1 en 2 Dario van Hulst 0:12:32,76 2017
1000m vrije slag jongens Junioren 3 en 4 Olivier Jans 0:12:21,04 2016
1000m vrije slag jongens Jeugd 2 en later Stijn Avezaat 0:11:51,10 2015
1000m vrije slag jongens Senioren Pepijn Smits 0:11:25,81 2015
1000m vrije slag jongens Masters 20+ Jens Bakker 0:12:05,08 2016
1000m vrije slag jongens Masters 25+ Remco van Althuis 0:12:12,33 2016
1000m vrije slag jongens Masters 30+ Pieter Pickhardt 0:12:47,90 2019
1000m vrije slag jongens Masters 35+ Markus van Rest 0:04:21,68 2014
1000m vrije slag jongens Masters 40+ Yuri Admiraal 0:14:00,82 2022
1000m vrije slag jongens Masters 45+ Jo-an Mudde 0:12:43,93 2014
1000m vrije slag jongens Masters 50+ Jo-an Mudde 0:12:49,45 2019
1000m vrije slag jongens Masters 55+ Otto Zeipveld 0:14:03,20 2013
1000m vrije slag jongens Masters 60+ Lex Hoogendam 0:16:05,80 2019
1000m vrije slag jongens Masters 65+ Donald Uijtenboogaart 0:14:19,61 2013
1000m vrije slag jongens Masters 70+ Rob Hanou 0:19:02,44 2017
1000m vrije slag jongens Masters 75+ Nic Geers 0:18:08,31 2013
2000m vrije slag jongens Jeugd 2 en later Melvin Prins 0:25:32,13 2013
2000m vrije slag jongens Senioren Remco van ALthuis 0:24:54,95 2013
2500m vrije slag jongens Junioren 1 en 2 Bram Loots 0:32:02,69 2021
2500m vrije slag jongens Junioren 3 en 4 Yanieck Weijland 0:30:44,03 2021
3000m vrije slag jongens Jeugd 2 en later Lars Bottelier 0:36:42,81 2015
3000m vrije slag jongens Senioren Pepijn Smits 0:36:34,11 2015
3000m vrije slag jongens Masters 20+ Janne Engelbert 0:38:48,98 2021
3000m vrije slag jongens Masters 30+ Klaas van Beek 0:39:18,53 2021
3000m vrije slag jongens Masters 40+ Marcel Reefhuis 0:42:19,64 2021
3000m vrije slag jongens Masters 50+ Jo-an Mudde 0:42:22,40 2021
3000m vrije slag jongens Masters 60+ Pim Vogelsang 0:42:28,44 2021
3000m vrije slag jongens Masters 70+ Piet Schop 1:02:43,25 2022
5000m vrije slag jongens Jeugd 2 en later Bram Loots 1:03:32,67 2022
5000m vrije slag jongens Senioren Sander Crooijmans 0:57:34,96 2021
10000m vrije slag jongens Senioren Marcel Schouten 2:14:30,87 2022
500m schoolslag meisjes Junioren 1-3 Aniek van den Brink 0:09:02,10 2019
500m schoolslag meisjes Junioren 1 en 2 Ebony Mercera 0:09:10,48 2021
500m schoolslag meisjes Junioren 3 en later Kim de Jong 0:08:21,10 2017
500m schoolslag meisjes Junioren 3 en 4 Britte Lodder 0:09:03,94 2021
1000m schoolslag meisjes Junioren 1 en 2 Amber Kunst 0:17:41,24 2022
1000m schoolslag meisjes Junioren 3 en 4 Ebony Mercera 0:21:15,27 2022
1000m schoolslag meisjes Jeugd 2 en later Kim Oudendijk 0:17:35,30 2022
1000m schoolslag meisjes Senioren Evelien te Paske 0:18:09,30 2022
1000m schoolslag meisjes Masters 20+ Suzanne Brummel 0:16:48,03 2014
1000m schoolslag meisjes Masters 25+ Milja Bosma 0:17:54,84 2016
1000m schoolslag meisjes Masters 30+ Liesbeth van Mill 0:18:22,75 2019
1000m schoolslag meisjes Masters 35+ Karin Stein 0:17:21,98 2014
1000m schoolslag meisjes Masters 40+ Karin Stein 0:17:37,60 2019
1000m schoolslag meisjes Masters 45+ Karin Stein 0:17:06,83 2016
1000m schoolslag meisjes Masters 50+ Wendy Baljet 0:18:19,55 2019
1000m schoolslag meisjes Masters 55+ Ineke Weekers 0:19:23,73 2014
1000m schoolslag meisjes Masters 60+ Yoka de Vegt 0:21:15,35 2022
1000m schoolslag meisjes Masters 65+ Gonnie Bak 0:23:01,66 2016
1000m schoolslag meisjes Masters 70+ Gonnie Bak 0:25:58,03 2022
1500m schoolslag meisjes Junioren 1 en 2 Amber Kunst 0:26:16,58 2022
1500m schoolslag meisjes Junioren 3 en 4 Kim Oudendijk 0:25:37,58 2021
2000m schoolslag meisjes Jeugd 2 en later Fleur de Ridder 0:22:10,87 2021
2000m schoolslag meisjes Senioren Danielle Meinema 0:18:41,93 2021
2000m schoolslag meisjes Masters 20+ Kim Vos 0:34:00,46 2021
2000m schoolslag meisjes Masters 30+ Susanne van der Linden 0:36:57,92 2021
2000m schoolslag meisjes Masters 40+ Pascalle Janssen 0:38:59,23 2022
2000m schoolslag meisjes Masters 50+ Iris van Aurich 0:37:07,32 2021
2000m schoolslag meisjes Masters 60+ Mieke van der Fluit 0:42:55,33 2022
2000m schoolslag meisjes Masters 70+ Gonnie Bak 0:47:38,05 2022
3000m schoolslag meisjes Jeugd 2 en later Kim Oudendijk 0:54:34,03 2022
3000m schoolslag meisjes Senioren Esmee Lanckohr 0:51:38,29 2021
250m vrije slag meisjes Minioren 3 en later Alysha de Jong 0:04:23,59 2013
500m vrije slag meisjes Minioren 4 en 5 Imani de JOng 0:07:30,28 2013
1000m vrije slag meisjes Junioren 1 en 2 Djelaysa Buunk 0:13:45,64 2022
1000m vrije slag meisjes Junioren 3 en later Anne Dickens 0:13:30,08 2015
1000m vrije slag meisjes Junioren 3 en 4 Yara Mels 0:14:47,01 2021
1000m vrije slag meisjes Jeugd 2 en later Kaylee de Jong 0:12:14,99 2016
1000m vrije slag meisjes Senioren Amy van Lier 0:12:36,79 2016
1000m vrije slag meisjes Masters 20+ Judith Stap 0:13:07,53 2013
1000m vrije slag meisjes Masters 25+ Petra Benani 0:13:11,19 2014
1000m vrije slag meisjes Masters 30+ Jenny Schouten 0:13:58,75 2019
1000m vrije slag meisjes Masters 35+ Karin Stein 0:13:14,43 2014
1000m vrije slag meisjes Masters 40+ Karin Stein 0:13:59,55 2019
1000m vrije slag meisjes Masters 45+ Karin Stein 0:13:21,76 2016
1000m vrije slag meisjes Masters 50+ Irene van der Laan 0:14:40,85 2019
1000m vrije slag meisjes Masters 55+ Ineke Weekers 0:15:52,01 2014
1000m vrije slag meisjes Masters 60+ Conny Boer-Buys 0:16:50,10 2019
1000m vrije slag meisjes Masters 65+ Gonnie Bak 0:19:56,94 2016
1000m vrije slag meisjes Masters 70+ Gonnie Bak 0:23:25,88 2021
1000m vrije slag meisjes Masters 75+ Annie de Vos 0:25:30,05 2015
2000m vrije slag meisjes Jeugd 2 en later Janina Beckers 0:25:52,09 2013
2000m vrije slag meisjes Senioren Evelien Sohl 0:25:52,96 2013
2500m vrije slag meisjes Junioren 1 en 2 Fay Boxum 0:36:08,32 2021
2500m vrije slag meisjes Junioren 3 en 4 Kim Oudendijk 0:33:57,75 2021
3000m vrije slag meisjes Jeugd 2 en later Kaylee de Jong 0:37:42,12 2016
3000m vrije slag meisjes Senioren Janina Beckers 0:38:53,87 2015
3000m vrije slag meisjes Masters 20+ Anouk Kuijlaars 0:43:23,88 2022
3000m vrije slag meisjes Masters 30+ Lisanne Andeweg 0:42:06,08 2021
3000m vrije slag meisjes Masters 40+ Liselotte Joling 0:43:09,07 2021
3000m vrije slag meisjes Masters 50+ Karin Stein 0:44:20,97 2021
3000m vrije slag meisjes Masters 60+ Irene van der Laan 0:47:29,24 2021
3000m vrije slag meisjes Masters 70+ Conny Boer-Buys 0:56:43,60 2022
5000m vrije slag meisjes Jeugd 2 en later Caroline Beckers 1:08:21,95 2017
5000m vrije slag meisjes Senioren Serena Stel 1:02:30,64 2021
10000m vrije slag meisjes Jeugd 2 en later Hilda Vrijbloed 2:45:58,20 2022
10000m vrije slag meisjes Senioren Caroline Jouisse 2:14:36,02 2022